Vecoplan członkiem sieci German RETech Partnership

Vecoplan członkiem sieci German…

Sieć przedsiębiorstw German RETech Partnership to grupa niemieckich firm i instytucji z branży utylizacji i recyklingu, która ściśle współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi ministerstwami i podległymi im urzędami, instytutami i stowarzyszeniami. Dzięki członkostwu firma Vecoplan otrzymuje wsparcie w eksporcie swoich technologii recyklingu i utylizacji oraz w transferze wiedzy.

Sieć RETech jest znana w kraju i za granicą jako kompetentny kontakt we wszystkich kwestiach związanych z recyklingiem i przemysłem odpadów. - Członkostwo w sieci sprawia, że teraz jesteśmy zawsze na bieżąco z danymi krajowymi, aktualnymi przetargami lub dostępnymi opcjami wsparcia i finansowania - mówi Tim Hamer, dyrektor sprzedaży odpadów i paliw alternatywnych w firmie Vecoplan AG. - Za pośrednictwem sieci możemy nawiązywać ważne kontakty i otrzymywać wsparcie w organizacji wydarzeń czy konferencji na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Sieć regularnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych na całym świecie i promuje atrakcyjne możliwości wejścia na nowe rynki między innymi poprzez wspólne inicjatywy firm członkowskich. Dzięki wsparciu tej prężnie działającej sieci możliwe jest opracowywanie indywidualnych rozwiązań w zakresie kompleksowych koncepcji gospodarowania odpadami, zawsze z uwzględnieniem specyficznych warunków danego kraju. 

vecoplan
Vecoplan dostarcza nowoczesne rozwiązania z branży recyklingu

Firma Vecoplan AG jest wiodącym producentem maszyn i systemów z zakresu gospodarki zasobami i recyklingu przeznaczonych do rozdrabniania, transportu i przetwarzania drewna, biomasy, tworzyw sztucznych, papieru, innych cennych surowców, takich jak odpady komunalne i przemysłowe. Vecoplan projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie systemy i komponenty w sektorach przetwarzania drewna i materiałów odpadowych. W oddziałach własnych w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Polsce pracuje obecnie około 380 pracowników.


Czytaj więcej:
Recykling 1057

Producent maszyn i systemów z zakresu gospodarki zasobami i recyklingu, przeznaczonych do rozdrabniania, transportu i przetwarzania drewna, biomasy, tworzyw sztucznych, papieru, innych cennych surowców, takich jak odpady komunalne i przemysłowe.

Niemcy