Visi - nie tylko do projektowania form wtryskowych

Visi - nie tylko do projektowania…
Oprogramowanie Visi zawiera moduły przeznaczone do projektowania i wykonywania form wtryskowych. Jednakże narzędziownie wykonujące formy nie skupiają się tylko na obsługiwaniu wtryskowni. Wiele z nich wykonuje również formy do formowania rozdmuchowego, termoformowania, formowania szkła, wtrysku czy odlewania metali kolorowych i aluminium. Specyfika tych form, a zwłaszcza form do rozdmuchu, wymaga zaawansowanego modelowania powierzchni.

Visi


Podstawowy moduł projektowania Visi CAD zawiera szereg funkcji pozwalających na łatwe i pewne modelowanie bardzo skomplikowanych modeli butelek, kanistrów czy innego rodzaju opakowań.

Visi


Możliwość korzystania z katalogów elementów standardowych wiodących firm oraz zdefiniowania specyficznych dla tej części działalności narzędziowni elementów standardowych w zdecydowany sposób skraca czas przygotowania projektu formy. W łatwy i pewny sposób prowadzi się kanały cieczy chłodzącej. Dla form do termoformowania w ten sam sposób można prowadzić kanały powietrzne lub z próżnią.

Visi


Moduł CAM zawiera szereg strategii przeznaczonych szczególnie do wykonywania form. Frezując gniazda, uzyskuje się wysokiej jakości powierzchnie, niewymagające często dodatkowej obróbki ręcznej. Do wykonywania obróbek setek otworów w formach do termoformowania moduł CAM zawiera specjalizowaną strategię COMPASS skracającą czas przygotowywania programu CNC.

Visibrak
 

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI

Polska


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09