„W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS”

„W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS”
Firma Eaton oferująca energooszczędne rozwiązania opublikowała nową Białą Księgę mającą na celu pomoc organizacjom w opracowaniu najlepiej dopasowanej do potrzeb strategii utrzymania zasilacza UPS.

W podsumowaniu „W jaki sposób wybrać odpowiednią metodę serwisowania zasilacza UPS” przedstawione zostały zalety i wady czterech najczęściej wybieranych rozwiązań, tak aby dostarczyć czytelnikom obszernych informacji pomocnych w maksymalizacji ochrony zapewnianej przez zasilacz UPS.

- Tak jak zostało to wyjaśnione w Białej Księdze, konserwacja urządzeń pełni krytyczną rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej - komentuje Fabio Mazza, Manager ds. Marketingu Usług w firmie Eaton.

Nasze zapisy informują, że ponad 25% wizyt konserwacyjnych prowadzi do działań korygujących. Udowadnia to ich wysokie znaczenie, ponieważ dzięki tym właśnie wizytom jesteśmy w stanie rozwiązać potencjalne problemy zanim przerodzą się w zakłócenia, a w najgorszym przypadku doprowadzą do przestojów.

Zasilacze awaryjne każdego z producentów są złożonymi urządzeniami pełniącymi kluczową rolę w zapewnieniu ciągłości działalności biznesowej, mimo to nawet najlepsze z nich mogą ulec awarii i doprowadzić do niebezpieczeństwa jeżeli nie będą w odpowiedni sposób konserwowane.

Znalezienie i przyjęcie prawidłowego rozwiązania pomoże operatorom w uniknięciu ryzyka, przy jednoczesnym zwiększeniu zwrotu z inwestycji oraz zmaksymalizowaniu okresu eksploatacji zasilacza UPS.

Niezależnie od dokładnego przebiegu działań, plan zapobiegawczy jest kluczowy dla minimalizowania zakłóceń w prowadzeniu działalności gospodarczej i przedłużania żywotności sprzętu.

Poza przeglądem opcji konserwacyjnych, Biała Księga przedstawia także tabelę najczęściej zadawanych pytań dotyczących wyboru dostawcy usług oraz planu. Podczas przeglądania odpowiedzi użytkownicy będą w stanie określić, która ze strategii w najlepszy sposób zaspokoi ich potrzeby.

Białą Księgę można pobrać pod adresem: www.eaton.eu/upsservice-whitepaper.

Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton to spółka zajmująca się dystrybucją energii, która w 2016 roku osiągnęła sprzedaż rzędu 19,7 mld USD. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 95 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach.

Źródło: Eaton