WW Ekochem działa normalnie mimo kryzysu

WW Ekochem działa normalnie…

Najbliższe tygodnie, z uwagi na pandemię koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19, będą niezwykle trudne dla wszystkich przedsiębiorstw w Polsce. Spowolnienie gospodarcze, braki kadrowe, problem z dostępnością surowców czy usług, ograniczenia w komunikacji to tylko nieliczne z problemów z jakimi przyszło się wszystkim zmierzyć.

Na temat obecnej sytuacji na rynku rozmawialiśmy z szefostwem firmy WW Ekochem, przedsiębiorstwa istniejącego na polskim rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych już od 20 lat.

Przedstawiciele WW Ekochem przyznają, że firma stanęła przed trudnym zadaniem, jakim jest sprostanie oczekiwaniom klientów w obliczu wielu ograniczeń spowodowanych obecną sytuacją w Polsce i Europie. W podtoruńskim przedsiębiorstwie wdrożono wszelkie możliwe procedury bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Zdrowia, a także przeorganizowano produkcję tak, by mimo obostrzeń firma mogła nadal produkować i dostarczać do odbiorców zakontraktowane wyroby. - Dobra organizacja w firmie i zaangażowanie naszych pracowników to filary, które pozwolą nam przetrwać niejeden kryzys. Działamy i jesteśmy do Państwa dyspozycji - informuje Piotr Wróblewski, założyciel i prezes firmy.

Działalność firmy WW Ekochem koncentruje się wokół produkcji wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych do szeroko rozumianego przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma posiada własne biuro konstrukcyjne, które zaprojektuje urządzenia pod indywidualne potrzeby Klienta, oraz solidny serwis, który świadczy wsparcie nie tylko w okresie obowiązywania gwarancji.

Drugim, ważnym segmentem działalności firmy jest produkcja elastomerów termoplastycznych nowej generacji o obniżonej toksyczności i ulepszonych właściwościach w stosunku do konkurencyjnych wyrobów, oraz produkcji dodatków takich jak Eko Absorber, czyli pochłaniacz wilgoci, oraz Eko Filler tj. wypełniacz mineralny. Firma posiada nowoczesne laboratorium, które pozwala na tworzenie nowych receptur zgodnych z potrzebami Klientów.

WW Ekochem jest również uznanym recyklerem tworzyw sztucznych i oferuje sprzedaż wysokiej jakości przemiałów i regranulatów. Dodatkowo wykonuje usługę mielenia i regranulacji dla materiałów powierzonych. Można również skorzystać z usługi sortowania przy użyciu sortera optycznego, który pozwoli uzyskać czystszy i bardziej jednorodny materiał.

Firma WW Ekochem na bieżąco monitoruje sytuację związaną z epidemią i dokłada wszelkich starań by ich Klienci nie odczuli skutków kryzysu zbyt mocno. Dostępność wszystkich działów WW Ekochem jest w pełni zagwarantowana, a przedstawiciele handlowi są w stałym kontakcie z Klientami.

Absorber wilgoci, granulaty i regranulaty TPE, przemiały, wytłaczarki, butelczarki, ślimaki, urządzenia peryferyjne,

Polska, 87-123 Dobrzejewice, Akacjowa 1, Głogowo