Współwłaściciel Arburga z nagrodą za innowacyjność

Współwłaściciel Arburga z…
Współwłaściciel firmy Arburg, 86-letni Eugen Hehl, otrzymał nagrodę kraju związkowego Badenia-Wirtemberga za kompetencje w obszarze innowacji i jakości. Zwycięzców nagrody dla przedsiębiorców odznaczających się szczególną osobowością co roku typuje przedsiębiorstwo doradcze TQU Group wraz z firmą P.E. Schall zajmującą się organizacją targów.

Mimo zaawansowanego wieku Eugen Hehl wciąż doradza swojej firmie, a otrzymana nagroda jest wyrazem uznania dla jego dalekowzroczności w prowadzeniu przedsiębiorstwa, innowacyjności, zaangażowania społecznego i wytrwałości. Wraz ze swoim zmarłym w 2010 r. bratem Karlem, Eugen Hehl uczynił z przedsiębiorstwa rodzinnego wiodącą na świecie firmę produkującą maszyny. Przez ponad sześć dziesięcioleci promował sprzedaż i dbał o rozwój firmy na całym świecie.

Firma Arburg zatrudnia obecnie na całym świecie około 2400 pracowników, w tym około 2000 w Niemczech. Główny zakład produkujący wszystkie wtryskarki Allrounder oraz maszyny Freeformer do przemysłowej produkcji addytywnej, mieści się w Lossburgu w północnym Szwarcwaldzie.


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233