Wydarzenie inauguracyjne w Arburg Włochy

Wydarzenie inauguracyjne w…

W dniu 30 września 2020 roku włoski oddział Arburg świętował oficjalne otwarcie nowych pomieszczeń w Peschiera Borromeo w obecności 100 zaproszonych gości.

Ponadto odbyła się dwudniowa impreza połączona z możliwością zwiedzenia siedziby, podczas której zaprezentowano innowacyjne maszyny i zastosowania.

Więcej przestrzeni dla wtryskarek Allrounder, doradztwa, szkoleń i specjalistycznych konferencji

Firma Arburg Włochy przebudował swój budynek w Peschiera Borromeo i rozbudował go o dodatkowe 80%. Nowe pomieszczenia o powierzchni użytkowej ok. 2 000 m² oferują nie tylko więcej miejsca na intensywną pomoc techniczną i szkolenia, lecz także na większe specjalistyczne konferencje i imprezy.

arburg-174505-opening-arburg-italy-ceremony

W powiększonym salonie wystawowym można zaprezentować do dziesięciu wtryskarek Allrounder. Klienci mają możliwość przetestowania swoich narzędzi na różnych maszynach hydraulicznych, hybrydowych i elektrycznych. Ponadto istnieją obecnie specjalne obszary dla Arburg Plastic Freeforming przy zastosowaniu freeformera oraz do prezentacji cyfrowych produktów i usług związanych z arburgXworld.

Impreza połączona z możliwością zwiedzenia siedziby z licznymi atrakcjami

Dwudniowa impreza połączona z możliwością zwiedzenia siedziby miała wiele do zaoferowania:

  • przetwarzanie biomateriałów na Allrounder 270 S compact
  • przemienne formowanie wtryskowe kół zębatych i wirników magnetycznych bez przezbrajania
  • obróbka zredukowanego wagowo TPE na elektrycznej wtryskarce Allrounder 470 A
  • addytywna produkcja produkcji elementów dystansowych do kręgów z medycznie zatwierdzonego oryginalnego materiału na freeformerze 200-3X
  • portal klienta arburgXworld z wieloma aplikacjami
  • zarządzanie systemowe z poziomu komputera nadrzędnego Arburg (ALS)
Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233