Zmiana terminu PCI Days 2020: targi odbędą się 9 - 10 września

Zmiana terminu PCI Days 2020:… Organizator Targów dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2020 oficjalnie poinformował, że termin tegorocznej edycji tego wydarzenia został przeniesiony. Targi w tym roku odbęda się w dniach 9 - 10 września.

- Decyzja o zmianie daty targów została podyktowana zarządzeniem Wojewody Mazowieckiego i zakazami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia oraz troską o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia - informują organizatorzy.

Jednocześnie bez zmian pozostaje miejsce targów - Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie - oraz program imprez towarzyszących, na który składają się liczne wykłady w Strefach Inspiracji, dwie konferencje ("Be Inspired: Nowości Surowcowe 2020/2021" oraz "Mikrobiologia produktów kosmetycznych i farmaceutycznych oraz środowiska produkcyjnego"), jak również warsztaty dla zakupowców. Ważność zachowują także wszystkie dotychczasowe rejestracje.

PCI Days 2020 mają służyć nawiązywaniu korzystnych kontaktów pomiędzy przedstawicielami branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz dostawcami produktów i usług dla produkcji leków i kosmetyków. W gronie Wystawców i Odwiedzających znajdują się przedstawiciele firm zarówno z Polski jak i zza granicy, co nadaje wydarzeniu międzynarodowy zasięg. W obliczu panującej pandemii, zmiana terminu targów jest najlepszym możliwym rozwiązaniem.

baner-nowy-termin-885-768x427Czytaj więcej:
Medycyna 151
Targi 1189
COVID-19 188