Znamy nowy termin targów Chinaplas 2020

Znamy nowy termin targów Chinaplas…

Organizator targów Chinaplas, Adsale Exhibition Services Ltd., oficjalnie poinformował, że targi Chinaplas 2020 zostały przełożone na 3-6 sierpnia i odbędą się w National Exhibition and Convention Center w Szanghaju.

- Jako ważny trendsetter, Chinaplas szybko zareagował na potrzeby rynku. Wiele działań rynkowych, takich jak konsumpcja, produkcja i inwestycje  zostało wstrzymanych podczas epidemii. Wierzymy, że gdy epidemia koronawirusa zostanie opanowana, cały stłumiony popyt rynkowy zostanie uwolniony. Odłożenie Chinaplas na sierpień  pomoże przemysłowi wydobywczemu i przetwórczemu wykorzystać możliwości biznesowe w okresie odbicia się rynku - informuje Ada Leung, Dyrektor Generalny Adsale.

Podczas epidemii tworzywa sztuczne i kauczuk zostały wykorzystane jako ważne surowce do produkcji materiałów profilaktycznych, takich jak medyczne ubrania ochronne, maski medyczne, gogle, rękawice, sprzęt medyczny, opakowania farmaceutyczne i materiały do dezynfekcji. Wiele firm z branży tworzyw sztucznych i kauczuku przekazało pieniądze i materiały czy przyspieszyło proces produkcyjny w celu pomocy w zwalczaniu epidemii koronawirusa.

chinaplas


Źródło: Adsale