Anhui Henning Saint Technology Co., Ltd.

Specjalizuje się w inteligentnych przemysłowych systemach wizyjnych z napędem fotoelektrycznym

Anhui Henning Saint Technology Co., Ltd.

ul. No.3333 Hangzhou Road, Baohe Area, Room 2402, No.5 Building, Hesheng Community
230092 Hefei
Chiny
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Anhui Henning Saint Technology Co., Ltd. (AHST), założona w 2017 roku, jest firmą high-tech, która opracowuje, produkuje i sprzedaje inteligentne urządzenia wizyjne z dojrzałymi rozwiązaniami integracji inteligentnego sortowania i systemu pakowania. Zajmuje się głównie branżą sortowania kolorów, branżą liczenia wizji, branżą opakowań itp. Firma AHST od ponad 5 lat opracowuje urządzenia do sortowania, dzięki którym zdobyła bogate doświadczenie w branży spożywczej, recyklingu, górnictwie i innych. Jednocześnie, AHST może zapewnić niestandardowe liczenie, pakowanie, etykietowanie i inne kompletne rozwiązania zgodnie z różnymi potrzebami klientów, które są szeroko stosowane w sprzęcie, elementach złącznych, częściach elektronicznych, częściach plastikowych i innych dziedzinach przemysłu, rolnictwa, farmacji i żywności.
AHST jest zaangażowana w rozwój bardziej zaawansowanych technologii i optymalizację procesów produkcyjnych, aby zapewnić stabilną i wysoką jakość produkcji dla naszych klientów. AHST zapewnia bezpłatną korektę próbek oraz serwis techniczny przez cały okres eksploatacji. Wyjątkowa jakość, zaawansowana technologia i profesjonalna obsługa posprzedażna wyróżniają AHST spośród konkurencji.
AHST jest przekonana o oryginalnej intencji "More Intelligent, More Convenient , More Outstanding", aby wnieść wkład zarówno dla klientów, jak i międzynarodowego przemysłu inteligentnego.