Bart Sp. z o.o.

Odpylanie, wentylacja przemysłowa, filtracja przemysłowa, odkurzanie, pomieszczenia czyste, transport pneumatyczny

Bart Sp. z o.o.

ul. Będzińska 41/I
41-205 Sosnowiec
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Bart - Instalujemy czyste powietrze

Firma Bart Sp. z o. o. od ponad 20 lat funkcjonuje na rynku inwestycji przemysłowych. Oferuje obsługę inwestorów w formule “projektuj i buduj”, specjalizując się w instalacjach sanitarnych, a w szczególności systemach odpylania procesowego, systemach wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa dla firm produkcyjnych z szerokiego zakresu branżowego. Wdraża rozwiązania wspierające ochronę środowiska i tworzenie czystego, a przez to zdrowego i przyjaznego mikroklimatu w miejscu pracy. Służą temu opracowane własne technologie i technologie cenionych Partnerów, zarówno europejskich, jak i światowych.

BART - Usługi i rozwiązania CLEANAir i CLEANRoom Engineering

Wachlarz świadczonych usług inżynierskich obejmuje: projektowanie wraz z doborem technologii i urządzeń, kompletację dostaw na miejsce budowy oraz montaż instalacji przemysłowych, ich uruchomienie i walidację, a także szeroko zakrojone usługi budowlane. Poza wykonawstwem Spółka świadczy usługi serwisowe w ramach udzielanej  gwarancji i serwis pogwarancyjny montowanych systemów i urządzeń filtrowentylacyjnych, doradza w zakresie utrzymania ruchu.

Od wielu lat przedsiębiorstwo posiada doświadczenie także w projektowaniu i wykonywaniu stref czystych CLEANROOM.

Bart - Instalacje odpylania i wentylacji przemysłowej w standardzie ATEX

Bart projektuje i realizuje także instalacje odpylania pyłów, które mogą tworzyć atmosferę wybuchową. Zgodnie z Dyrektywą ATEX wykonuje systemy redukujące zagrożenie wystąpienia pożaru lub wybuchu.

Do dyspozycji firma oddaje biura projektowe i techniczno-handlowe w Sosnowcu, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

Więcej informacji na: www.bart-vent.pl, www.btcleanroom.pl; www.odpylanie.pl.

Kategorie

  1. Usługi » Inne » Usługi budowlane