Bito Polska Sp. z o.o.

Technika magazynowa, Regały magazynowe, Systemy regałów, Pojemniki magazynowe, pojemniki transportowe, Kompleksowe wyposażenie magazynu, Producent


Dane kontaktowe:

ul. Połczyńska 116 A
Polska, 01-304 Warszawa


Opis działalności

Firma Bito została założona ponad 160 lat temu, w 1845 roku i zajmuje się produkcją i sprzedażą regałów magazynowych i pojemników z tworzyw sztucznych dla celów przemysłowych.

Bito w miarę upływu czasu poszerzyło zakres działalności o tworzenie systemów projektowanych i dostosowywanych do indywidualnych potrzeb klienta. Firma zainwestowała środki w pozyskiwanie nowych technologii w zakresie tworzenia nowych linii produktów, oraz w rozwój techniczny.

BITO oferuje najnowsze rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu, gdziekolwiek istnieje potrzeba magazynowania, transportu i przechowywania produktów.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Wynikiem intensywnego rozwoju jest fakt, iż firma zatrudnia w chwili obecnej 500 osób, a roczny dochód przekracza 67 mln EUR. Nasze przedstawicielstwa znajdują się na terytoriach takich państw jak: Belgia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Węgry, Dania a także Austria i Polska.

Wszystkie projekty są przygotowywane w oparciu o technologię wspomagania komputerowego CAD/CAM. Projektowanie zostało powierzone doświadczonym projektantom i obsłudze technicznej. W każdym naszym projekcie duży nacisk jest kładziony na bezpieczeństwo, a produkty firmy Bito tworzone są w oparciu o normy DIN, MEN, DID, EURONORM, NBN, CFS oraz w zgodzie z innymi światowymi standardami.

Firma Bito jako jedna z pierwszych otrzymała certyfikaty jakości ISO 9001. Spełnianie wymienionych norm jest potwierdzeniem doskonale zorganizowanego procesu produkcji jak również surowej kontroli gwarantującej wysoką jakość produktu.