Ciech Trading S.A.

PP PCV Dystrybucja Sprzedaż surowców

 
Dane kontaktowe:
ul. Wspólna 62
Polska, 00-684 Warszawa

Opis działalności

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom surowce i produkty chemiczne, stale rozwijając się i budując silne i trwałe relacje z odbiorcami oraz dostawcami.

Nasze korzenie sięgają roku 1987, od tego czasu stale budujemy nasze kompetencje stając się wiodącym, polskim dystrybutorem surowców i produktów chemicznych oraz odczynników. Jesteśmy częścią Grupy CIECH, marki o zasięgu europejskim i globalnym, co jest solidną podstawą do dalszego rozwoju CIECH Trading S.A. Przynależność do Grupy CIECH pozytywnie wpływa na zakres oraz jakość oferowanych przez nas usług i konkurencyjność oferty. 


CIECH Trading S.A. jako firma handlowa oraz wiodący dystrybutor surowców, produktów oraz odczynników chemicznych, operujący na terenie kraju i zagranicą, oferujemy także wsparcie i doradztwo techniczne, dostosowując produkt i usługę do oczekiwań i wymagań każdego odbiorcy. Jako kompleksowy dostawca efektywnie obniżamy koszty nabycia surowców dla naszych klientów. 

CIECH Trading S.A. pragnie podzielić się z klientami oraz partnerami biznesowymi swoim wieloletnim doświadczeniem, wiedzą, siecią sprzedaży obejmującą swoim zasięgiem cały kraj oraz doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem handlowym.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości