Conkret Sp.J.

Producent folii PE dla budownictwa, rolnictwa oraz innych celów opakowaniowych. Zakup, transport, segregacja i granulacja odpadowych surowców wtórnych.

Conkret Sp.J.
 
Dane kontaktowe:
ul. Wielkie Rychnowo
Polska, 87-410 Kowalewo Pomorskie

Opis działalności

Firma Conkret powstała w 1990 roku jako przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i konfekcją folii polietylenowej. Dynamiczny rozwój poprzez wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji, zadecydowały o sukcesie naszego przedsiębiorstwa nie tylko na rynku krajowym.

Za realizację Państwa zamówień odpowiadają kompetentni pracownicy, którzy podnoszą swoje kwalifikacje podczas wewnętrznych szkoleń i specjalistycznych kursów zlecanych jednostkom zewnętrznym.

folie dla budownictwa

Ogromną wagę przywiązujemy do prawidłowych relacji z naszymi partnerami oraz ciągłego doskonalenia i podnoszenia jakości, czego wyrazem jest wdrożenie w naszej firmie Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 9001 oraz ISO 14001.

Conkret odpowiada za cały proces technologiczny: od zakupu odpadowych surowców wtórnych, poprzez ich transport, segregację, granulację aż po wytworzenie nowego, gotowego do sprzedaży produktu. Wykorzystujemy maszyny i technologie, które w niczym nie ustępują tym, używanym przez naszych konkurentów z Europy Zachodniej. Dzięki temu produkujemy folie najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie.

Członek organizacji