DSM Engineering Plastics

Termoplastyczne tworzywa konstrukcyjne: poliamidy Stanyl® i Stanyl ForTii® , poliamidy Akulon® i Novamid®, poliamid EcoPaxx, poliestry Arnitel®, Arnite®, PPS Xytron

 
Dane kontaktowe:
ul. Tarczyńska 113
Polska, 96-320 Mszczonów

Opis działalności

DSM Engineering Plastics to jeden z wiodących światowych dostawców tworzyw termoplastycznych wysokiej jakości, oferujący klientom zrównoważone rozwiązania odzwierciedlające strategię firmy wyrażoną słowami People, Planet and Profit – Ludzie, Planeta i Korzyści. DSM Engineering Plastics dostarcza również możliwości innowacyjne klientom projektującym lub produkującym urządzenia elektryczne i elektroniczne, samochody, folie do opakowań barierowych oraz wiele produktów do zastosowań mechanicznych i produktów wytłaczanych. Na rynki te dostarczana jest szeroka gama materiałów o wysokich parametrach, w tym poliamidy Akulon® 6 i Novamid® 6/66 i 6/6T, poliestry Arnitel® TPC, Arnite® PBT i PET oraz poliamid wysokotemperaturowy 46 Stanyl®. Ostatnio DSM Engineering Plastics wprowadziła na rynek pierwszy polimer 21 wieku: Stanyl® ForTii™ i rozszerzyła swoją ofertę o dwa wysokowydajne biotworzywa o znakomitych parametrach obróbkowych: EcoPaXX™ oraz Arnitel Eco. Sprzedaż netto firmy Royal DSM osiąga rocznie 10 mld Euro przy zatrudnieniu 24500 pracowników na całym świecie.

Oferta
  • poliamid Stanyl® PA 46
  • poliamid Stanyl For Tii® PA 4T
  • poliamidy EcoPaxx® PA 4.10
  • poliamidy Akulon® PA 6 i 66
  • poliamidy Novamid® 6/66 i 6/6T
  • poliestry Arnitel® TPE-E
  • poliestry Arnite® PBT i PET
  • PPS Xytron
Materiały te są używane w technicznych komponentach urządzeń elektrycznych, sprzęcie elektronicznym i samochodach, w produkcji folii barierowych do pakowania, jak również posiadają liczne inne zastosowania mechaniczne oraz związane z formowaniem wytłocznym. Dzięki materiałowi Stanyl® grupa jest globalnym liderem na rynku poliamidów odpornych na wysokie temperatury.


Kontakt w Polsce
Account Manager:
Izabela Ostromecka
izabela.ostromecka@dsm.com
tel. kom. +48 605 202 811

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć