Ekopoldex Tomasz Podlodowski Firma Produkcyjno - Handlowa

Regranulaty, przemiały tworzyw sztucznych, skup odpadów, maszyny do przetwórstwa tworzyw, optyczne sortery kolorów


Dane kontaktowe:

ul. Polanka 302
Polska, 32-400 MyśleniceOferujemy w sprzedaży przemiały tworzyw sztucznych oraz regranulaty PE, PP, PS, TPV, TPE, TPO. Na życzenie klienta dobieramy kolor oraz skład granulatu.

Skupujemy odpady tworzyw sztucznych: PP, PE, PS, TPE – TPO – TPV, ABS, PVC, PMMA, makulaturę, wszelkiego rodzaju baterie.

Świadczymy usługi sortowania przemiału i granulatu wg kolorów na sorterach optycznych. Posiadamy urządzenie pozwalające na sortowanie materiałów sypkich o frakcjach: 0,5 – 25mm. Rozróżniane są nie tylko kolory ale również odcienie, wady, defekty i plamy.

Jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielem na Polskę optycznych sorterów koloru. Dysponujemy maszynami do rozdrabniania wielkogabarytowych odpadów. Ich wielkość nie ma znaczenia. Zakres frakcji rozdrabnianych materiałów wynosi 2-40 mm gotowego wyrobu. Materiał jest odpylony oraz poddany detekcji metalu.

Posiadamy wymagane zezwolenia na transport odpadów surowców wtórnych.

W zakresie naszej oferty znajdują się również kontenery, które udostępniamy Klientom. Dysponujemy własnym transportem. Oferujemy usługę wywozu kontenerów.

Oferujemy w sprzedaży maszyny i urządzenia do recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych tj.: rozdrabniacze, młyny, belownice, linie do granulacji, odpylacze, podajniki, taśmociągi oraz inne peryferia.