F.T.U.H MaxTrans

Nasza firma oferuje transport międzynarodowy, krajowy oraz usługi takie jak spedycja oraz wypożyczalnia samochodów


Dane kontaktowe:

ul. Wolności 75
Polska, 39-300 Mielec


Opis działalności

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów

Zapraszamy do skorzystania z pełnej oferty naszej firmy, która sukcesywnie działa i rozwija się w branży transportowej i motoryzacyjnej wykonując takie usługi jak transport krajowy i międzynarodowy towarów, spedycja oraz wynajem aut w profesjonalnej wypożyczalni samochodów.

Zamów transport: +48 17 583 02 79

Firma nasza działa na terenie całego kraju realizując przewóz towarów. Transport krajowy to domena firmy i w tym kierunku wykonujemy przewozy za pomocą zestawów drogowych z naczepami oraz tandem i jumbo.

Ponadto firma nasza to także transport międzynarodowy towarów, gdzie głównie realizujemy zlecenia takie jak transport Austria, Ukraina, Węgry, Słowacja czy Anglia a także spedycja. W zakresie spedycji jesteśmy naprawę skuteczni i posiadamy atrakcyjne i konkurencyjne warunki współpracy.

Rozwijamy się dzięki czemu obecnie również poza transportem i spedycją, oferujemy wynajem samochodów osobowych ale nie tylko. W przeciwieństwie do innych firm rent a car, nasza firma oferuje także wypożyczalnię aut dostawczych i samochodów ciężarowych.


Kategorie

1. Usługi » Inne » Transport i logistyka