FW Klimek-Plast

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do wózków dziecięcych, kosiarek, koła


Dane kontaktowe:

ul. Wolności 84a
Polska, 42-242 RędzinyFirma FW KLIMEK-PLAST jest czołowym producentem części do wózków dziecięcych od lat 70-tych.
Część produkcji wykonujemy na indywidualne zlecenie klientów pod kierownictwem firmy, począwszy od wykonania form aż do gotowego wyrobu. Cechą szczególną wyróżniającą FW KLIMEK-PLAST na rynku jest elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb odbiorcy. Obecnie FW KLIMEK-PLAST będzie zajmować się również produkowaniem części do kosiarek.
W swojej ofercie FW KLIMEK-PLAST obecnie posiada szeroką gamę produktów własnego projektu między innymi koła, a także gondole, widełki, blokady do widełek, tulejki, łożyska, dekle, kapturki, korki do rurek, łyżwy, obudowy osi, otulinę, opony, oparcia, podkładki do obudowy osi, podnóżki, stopki, wkręty, zaślepki.
FW KLIMEK-PLAST zajmuje się również przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, formowania próżniowego, wytłaczania. Oferujemy usługi na wtryskarkach, a także wykonywanie form wtryskowych.
Do tej pory FW KLIMEK-PLAST używał do produkcji wyrobów takich tworzyw sztucznych jak PP, PE, PA, ABS, PS, PCV, EVA, jednak jesteśmy otwarci na inne możliwości.
Ceny są do uzgodnienia.
Gdyby Państwo byli zainteresowani którymkolwiek z produktów, bądź też produktem nie znajdujących się w naszej ofercie uprzejmie prosimy o kontakt, a my wtedy przygotujemy konkretną ofertę cenową. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej. Aby uzyskać pełny dostęp do informacji (Zakładka Inne Elementy), prosimy o zalogowanie się.

Kategorie

1. Wyroby » Inne