Grupa PB Folie

produkcja folii i opakowań foliowych


Dane kontaktowe:

ul. Romana Maya 1
Polska, 62-030 Luboń


Opis działalności

Już od 2014 roku, czyli od początku działalności, naszym głównym celem była produkcja folii dla przemysłu oraz branży spożywczej którą postanowiliśmy rozszerzyć i po za produktami takimi jak folia do pakowania rozpoczęliśmy wytwarzanie rękawów i taśm foliowych, co wymagało udoskonalenia technologii i rozbudowy sieci dystrybucji. Obecnie Grupa PB Folie to uznany producent folii do pakowania i worków foliowych.

Nasz młody zespół jest kierowany przez doświadczonych ekspertów co przynosi nam dynamiczny rozwój. Jako producent folii różnego typu, współpracujemy z firmami z przemysłu spożywczego czy chłodniczego, jak również z innymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, jak np.: folia do pakowania, opakowania foliowe, worki foliowe, taśmy i inne. Nasza firma jest w stanie sprostać wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta dzięki stosowaniu najwyższej klasy surowców oraz nowoczesnym liniom technologicznym i najnowszym maszynom.

Produkcja folii w naszym zakładzie uwzględnia wszystkie możliwości jakie daje recykling, łącząc je z troską o środowisko naturalne. W naszej opinii każdy producent folii powinien starać się ponownie przetworzyć rozmaite odpady – w tej branży jest to niezwykle istotne. Dzięki takiemu podejściu nasze opakowania z tworzyw sztucznych są pozyskiwane ekologicznie i takie właśnie produkty dostarczamy branży medycznej, budownictwu i rolnictwu. Folie produkowane w naszym zakładzie posiadają atesty żywnościowe i sanitarne. Ponadto posiadamy certyfikaty ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Produkcja folii w Grupie PB Folie to gwarancja terminowości realizacji, solidności oraz najwyższej jakości naszych produktów: folie, opakowania i worki


Zapraszamy do współpracy.