KS Automotive Sp. z o.o.

Partner Siemens Industry Software (CAD/CAM/PLM)


Dane kontaktowe:

ul. Gustawa Eiffel'a 10
Polska, 44-109 GliwiceFirma KS Automotive ma wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemów PLM. Jako Partner Handlowy SIEMENS PLM oferujemy oprogramowanie CAD NX (Unigraphics) oraz Solid Edge, oprogramowanie PDM do zarządzania danymi projektowymi Teamcenter, system do symulacji i optymalizacji procesów produkcyjnych Tecnomatix oraz oprogramowanie Femap, do przeprowadzania symulacji i analiz.

Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania CAD/CAM/CAE dla małych, średnich oraz dużych firm projektowych i projektowo-produkcyjnych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. Wśród naszych klientów znajdują się firmy zarówno z branży motoryzacyjnej, lotniczej i maszynowej jak i opakowaniowej, AGD, meblowej i innych.
Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, wnikliwą analizę i najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo również programy wspomagające proces projektowy (SpinFire, DAXWARE, KS Project) oraz szeroką ofertę sprzętu komputerowego (DELL, 3DConnexion) i usług (konstrukcja, szkolenia, wdrożenia, umowy serwisowe).