Metal Kubicki

Produkcja technik zamocowań, sprzedaż tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Warszawska 264
Polska, 42-200 CzęstochowaZPHU METAL Kubicki funkcjonuje na rynku od wielu lat, a początki naszej działalności wiążą się z założeniem w okresie międzywojennym warsztatu rzemieślniczego. Bazując na blisko 75-letnim doświadczeniu osiągamy doskonałe wyniki, a technika zamocowań nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, które pozwala nam konstruować zarówno kołki do styropianu i kotwy rozporowe do standardowych zastosowań, jak i kołki rozporowe do zamocowań ramowych, instalacji termicznych, itp. Proponujemy również kołki do szybkiego montażu, które przyspieszają w znacznej mierze prace budowlane i remontowe.

Jako profesjonalna firma zatrudniamy wyłącznie specjalistów z zakresu techniki zamocowań. Ich umiejętności oraz fachowa wiedza przyczyniają się to tworzenia trwałych rozwiązań i zapewniają zadowolenie naszych kontrahentów. Ogromnym atutem naszej firmy jest szybka reakcja na potrzeby rynku i elastyczność w spełnianiu indywidualnych życzeń klientów. Jesteśmy w stanie dostosować każdy kołek rozporowy, nity, śruby czy bolce do Państwa indywidualnych oczekiwań. Zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala nam także stale urozmaicać i poprawiać wszelkiego rodzaju elementy mocowań technicznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane