Nortrade Ryszard i Eryk Nowak s.c.

Nortrade reprezentuje na rynku polskim interesy firm: Dolder , Victrex, Ultra System, Schwing,Itaflon

 
Dane kontaktowe:
ul. Złotej Jesieni 32
Polska, 05-410 Józefów k. Otwocka

Opis działalności

Szwajcarska firma Dolder jest dostawcą fluoropolimerów PTFE, FEP, PFA, ETFE firmy Chemours.Ich unikalne własności znalazły zastosowanie w elektronice, medycynie, motoryzacji, przemyśle kablowym.

Victrex jest producentem unikalnego tworzywa termoplastycznego VICTREX(R)PEEK(TM). Tam , gdzie element pracujący, poddany jest działaniu wysokiej temperatury, pracuje w agresywnym środowisku oraz musi być wytrzymały na obciążenia mechaniczne, jest miejsce dla VICTREX(R)PEEK(TM).

Szwajcarska firma Ultra System jest producentem bardzo efektywnego czyściwa Ultra Plast stosowanego do czyszczenie cylindrów, ślimaków systemów gorących kanałów.Regularne stosowanie Ultra Plast przynosi wymierne korzyści ekonomiczne.


Schwing jest niemiecka firmą produkującą bardzo zaawansowane systemy termicznego czyszczenia elementów urządzeń przetwarzających tworzywa sztuczne.Piece do czyszczenia termicznego o pojemności do 15 m3 pozwalają na czyszczenie elementów o ciężarze do 5 ton i długości do 6 metrów.

Itaflon jest włoską firmą specjalizującą się w produkcji mieszanek PTFE z różnymi wypełniaczami. Mieszanki takie mają zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, elektrycznym.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć