Plastica Sp. z o.o.

Producent trójwarstwowej folii polietylenowej LDPE. Wykonujemy nadruki dziesięciokolorowe w technologii fleksograficznej. Oferujemy również opakowania typu wicket do maszyn i automatów pakujących


Dane kontaktowe:

ul. Frydrychowo 55
87-410 Kowalewo Pomorskie, PolskaWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów chcielibyśmy przedstawić Państwu przekrój działalności naszej firmy, jak również zaprosić do zapoznania się z naszymi produktami i usługami.

Firma Plastica Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TZMO i posiada najnowszą linie technologiczną do wytłaczania folii firmy W&H.

Wytwarzamy trójwarstwową folię polietylenową LDPE. Folia ta idealnie nadaje się do procesu druku oraz zgrzewania, dzięki czemu w kolejnym etapie może być wykorzystywana do produkcji opakowań giętkich. Nasze folie znajdują zastosowanie w przemyśle higienicznym, rolnym, chemicznym i spożywczym zarówno w formie podstawowej, jak i w postaci gotowych opakowań.
Oferujemy głównie folię transparentną oraz bieloną, jak również drukowaną w technologii flekso stosowaną do automatów pakujących.
Drukujemy na folii polietylenowej własnej produkcji, a także oferujemy nadruk na laminatach, włókninie, papierze oraz foliach typu PET, OPA, BOPP. Wykorzystujemy zarówno farby rozpuszczalnikowe fleksograficzne jak i wodorozcieńczalne.

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama opakowań typu wicket do artykułów higienicznych oraz medycznych.
Dodatkową działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych czyli produkcja reglanulatów.

Posiadamy certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 zapewniając najwyższą jakość naszych wyrobów i usług.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje o naszej Firmie.