Polimarky Sp. z o.o. Sp.K.

Modyfikowane tworzywa sztuczne do wtrysku i wytłaczania, uniepalniane, blendy polimerowe, bezhalogenowe mieszanki kablowe, polipropyleny Reslen, usługi przetłoczenia, prace badawczo-rozwojowe

Polimarky Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Bieszczadzka 10 a
35-082 Rzeszów
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

O firmie

Polimarky to polski producent szerokiej gamy modyfikowanych tworzyw sztucznych przeznaczonych do wytłaczania i formowania wtryskowego stosowanych w przemyśle kablowym, E&E, budowlanym, samochodowym, AGD.
Polimarky stale poszerza asortyment wyrobów i dostosowuje je do bardzo wysokich wymagań stawianych przez rynek i klientów. Idea "smart compounding" wyznacza kierunki badań i rozwoju Firmy. Nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju,  gdzie prowadzone są badania nad ekologicznymi materiałami/ surowcami,  sprawnie działający system zarządzania zgodnie z ISO 14001, ISO 9001,  IATF 16949 oraz doświadczenie w tym biznesie sprawiają, że materiały wyjeżdżające z fabryk z logo Polimarky są coraz częściej wybierane przez klientów w Polsce oraz Europie.
W ofercie przedsiębiorstwo posiada m.in. modyfikowane polipropyleny Reslen, poliamidy Restramid oraz polietylenowe mieszanki kablowe Reslen REF. Interesującym produktem jest także tworzywo PPA dostępne pod handlową nazwą Resaron, które może być używane jako zamiennik dla elementów metalowych w aplikacjach wymagających wysokiej sztywności i odporności na uderzenia.
Na uwagę zasługują bezhalogenowe mieszanki kablowe Reslen REF, które stanowią odpowiedź Polimarky na wymagania w zakresie wymagań dyrektywy CPR. Podczas spalania, w przeciwieństwie do PVC, nie emitują toksycznych i korozyjnych gazów.
Więcej informacji dotyczących oferty produktowej firmy, pomocy w doborze tworzywa pod konkretne zastosowanie, lub porady dotyczącej przetwórstwa mogą Państwo uzyskać kontaktując się z konsultantem z firmy Polimarky Sp. z o.o. Sp.K. lub korzystając z informacji zamieszczonych na stronie www.polimarky.pl.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości