Polychem Systems Sp. z o.o.

Polychem Systems specjalizuje się w produkcji poliuretanu. W ofercie firmy znajdują się m.in. kleje, systemy do produkcji pian poliuretanowych i powłok polimocznikowych

Polychem Systems Sp. z o.o.

ul. Wołczyńska 43
60-003 Poznań
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

KIM JESTEŚMY?
Profesjonalistami w poliuretanach! Specjalizujemy się m.in. w produkcji klejów, materiałów izolacyjnych  systemów do pian poliuretanowych i powłok polimocznikowych,pianek montażowych, uszczelniaczy, pian izolacyjnych natryskowych   pomagamy też naszym Klientom w najlepszym dopasowaniu produktów do ich indywidualnych potrzeb.

NASZA HISTORIA
 Historia Polychem Systems sięga 1982 roku, kiedy przy ul. Cieszkowskiego 5/7 w Swarzędzu powstało Przedsiębiorstwo Zagraniczne Poliuretanów Polychem, produkujące podstawowe produkty poliuretanowe. Przemiany polityczne oraz zmieniające się trendy gospodarcze pozwoliły firmie – działającej od 1991 roku pod nazwą Polychem Systems Sp. z o.o. – na zebranie niezbędnego doświadczenia w branży i opracowywanie technologii produkcyjnych, stanowiących w kolejnych latach fundament przetwórstwa poliuretanów.

NASZE MOCNE STRONY
Siła naszej firmy to 40-letnie doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra inżynierska, nowoczesne laboratorium oraz produkcja oparta o własne receptury. Wszystko to gwarantuje optymalne dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klientów i wysokich wymagań rynku.

Kategorie

  1. Wyroby » Wyroby budowlane