Producent wypełnień do poduszek Halina Łabejsza

Łabejsza - Poduszki oparciowe, siedziskowe, pokrowce do mebli tapicerowanych, wypełnienia

Producent wypełnień do poduszek Halina Łabejsza

ul. Leśna 77A
86-050 Solec Kujawski
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma PWHPU Halina Łabejsza specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju poduszek, wkładów meblowych oraz pokrowców tapicerskich. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór wypełnień, a także korzysta z wysokiej jakości materiałów do produkcji poszewek.

Poduszki, które są dostępne w ofercie, to m.in. poduszki podłokietnikowe, poduszki ozdobne, poduszki siedziskowe, poduszki tapicerskie i wkłady meblowe. Istnieje możliwość wyboru różnych wypełnień, takich jak frytki i granulat z pianki poliuretanowej, włókna poliestrowe HCS i trudnopalne. Materiały stosowane do poszewek to m.in. inlet, bawełna, wigofil i włóknina puszysta.

Przedsiębiorstwo Halina Łabejsza zapewnia wysoką jakość swoich produktów poprzez używanie surowców najlepszego gatunku. Firma stale wprowadza nowe produkty na rynek, aby zaspokajać gusta swoich klientów i być na bieżąco z nowymi trendami.

Jeśli jesteście zainteresowani pełną ofertą firmy, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej labejsza.pl, gdzie można zapoznać się z dostępnymi produktami oraz używanymi materiałami.