SPDC international Sp. z o.o.

Produkcja, handel i dystrybucja odpadów oraz recyklatów tworzyw sztucznych.

SPDC international Sp. z o.o.

ul. Warszawice 89D
08-443 Sobienie-Jeziory
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

O firmie

Wychodząc naprzeciw dyrektywom unijnym i trendom rynkowym w branży recyklingu, firma SPDC International wyspecjalizowała się w kompleksowej optymalizacji surowców wtórnych w gospodarce o obiegu zamkniętym.

Bazując na praktykach od lat z powodzeniem stosowanych w krajach skandynawskich, wprowadzamy na rynku polskim innowacyjne zastosowania surowców wtórnych, które wykorzystując recykling materiałowy ponownie rozpoczynają "cykl życia" produktu będąc motorem napędowym przedsiębiorstw i światowego rozwoju.

Zajmujemy się sprzedażą polipropylenów PP i polietylenów PE:HDPE , LDPE o szerokim spektrum cech.Jako jedna z pierwszych firm w Polsce mamy w swojej ofercie regranulaty z PCR. W ramach naszej działalności mamy możliwość wykonania usługi regranulacji odpadów powierzonych przez klienta.Nasze regranulaty znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. Nasza wieloletnia wiedza, doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy  przekłada się na bardzo dobrą jakość i zadowolenie naszych klientów.
Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć

Członek organizacji