Solidexpert Polska Sp. z o.o.

Solidexpert - Dostawca rozwiązań CAD/CAM/PDM/ERP dla przemysłu i biznesu

Solidexpert Polska Sp. z o.o.

ul. Gabrieli Zapolskiej 44
30-126 Kraków
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Misją naszej firmy jest wpierania klientów w ich rozwoju oraz drodze do innowacji. Od początku działalności naszej firmy dokładamy wszelkich starań, by na pierwszym miejscu była doskonała znajomość oferowanych rozwiązań. Dlatego zdecydowana większość naszego zespołu to inżynierowie, specjaliści w swojej branży. Spełnienie oczekiwań klienta i dostarczanie zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM/PDM/ERP to nasz cel. Realizujemy go na każdym etapie rozmów z naszymi klientami, od pierwszych kontaktów po długoletnią współpracę. Współpracujemy z ponad 3500 przedsiębiorstw w całej Polsce, uczelniami i placówkami naukowymi, dzięki czemu dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, które pozwala wspierać działy rozwoju, konstrukcyjne i technologiczne.

W naszej ofercie można znaleźć: 

  • Oprogramowanie inżynierskie CAD/CAM/CAM/PDM (desktop i chmurowe)
  • Oprogramowanie biznesowe i ERP
  • Autorskie rozwiązania programistyczne
  • Usługi robotyzacji produkcji
  • Obróbkę CNC
  • Audyty, wdrożenia i szkolenia techniczne
  • Usługi dla przemysłu
Wsłuchiwanie się w potrzeby rynku spowodowało, że tworzymy autorskie rozwiązania programowe, by móc jeszcze lepiej odpowiadać na wyzwania jakie stawiają nasi klienci. Potwierdzeniem naszych umiejętności i wiedzy są nagrody przyznawane przez Dassault Systèmes, a także nasza opinia wśród klientów.

Dzisiaj SOLIDEXPERT to zespół 115 specjalistów, ponad 3500 zadowolonych Klientów, 5 siedzib (Kraków, Warszawa, Gdańsk, Dąbrówki k. Rzeszowa, Białystok), 6 centrów szkoleniowych, 1 oddział produkcyjny i ponad 9500 przeszkolonych osób!

Kategorie

  1. Usługi » Oprogramowanie