Wtórpol Sp. z o.o.

Firma Handlowo Usługowa - zbiórka, sortowanie, sprzedaż tekstyliów, sprzedaż czyściwa bawełnianego

 
Dane kontaktowe:
ul. Żurawia 1
Polska, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Opis działalności

Firma Wtórpol powstała w 1991r. jak przedsiębiorstwo rodzinne, na początku swej działalności firma zatrudniała tylko kilka osób zaangażowanych przy produkcji czyściwa fabrycznego.  Firma Wtórpol to także największy w kraju producent czyściwa fabrycznego, który na stałe współpracuje z 5.000 firm na terenie całego kraju, od wielu lat zaopatrując je z powodzeniem w bardzo wysokiej jakości czyściwo.
Z działalnością firmy Wtórpol nierozerwalnie związane są przedsięwzięcia proekologiczne, dzięki tysiącom rozstawionych pojemników w kraju setki tysięcy kg odzieży nie trafia na wysypisko śmieci lecz w 99 % są ponownie przetworzone.

Czyściwo fabryczne składa się w stu procentach z bawełny, przez co charakteryzuje się wysokimi własnościami absorpcyjnymi. Udostępniamy je w sprasowanych, 10 – kilogramowych kostkach, zawierających elementy o wymiarach 60×60 cm. Rocznie dostarczamy czyściwo do  ponad 6000 firm w kraju, współpracujemy z klientami  z Rosji, Słowacji, Białorusi, Węgier i Izraela

Zamówiony towar dostarczamy  za pośrednictwem firm kurierskich na terenie całego kraju. Przy zamówieniach powyżej 300 kg transport gratis.   Czyściwo produkowane przez Wtórpol posiada atest Polskiego Związku Higieny.

Kategorie

  1. Surowce » Odpady » Inne » Tkaniny