Przemysłowy dyspenser etykiet samoprzylepnych/etykieciarka

Nr 57035
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
49 dni

Użytkownik:
tminkjet
Firma:
TM INK-JET
Imię i nazwisko:
Tomasz Mrowiec
Kontakt:

OPIS URZĄDZENIA

 

Dyspenser etykiet serii DP 02 jest typowo przemysłowym podajnikiem etykiet samoprzylepnych, ułatwiającym etykietowanie produktów w każdej branży produkcyjnej. Wyposażony jest w programowalny czujnik etykiet i może być stosowany dla etykiet o dowolnym kształcie, zarówno jedno, wielokolorowych jak również transparentnych. Ma również niewielkie rozmiary, dzięki czemu może być zastosowany wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na linii produkcyjnej.

Podajnik może działać zarówno w trybie ręcznym, poprzez naciśnięcie klawisza ESC lub pedału oraz w pełni automatycznym. W tym trybie po zabraniu odklejonej od podkładu etykiety automatycznie wysuwana jest następna. Dyspenser jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny i oprogramowanie, dzięki któremu można zdefiniować kilka różnych długości etykiet jak również odczytać lub ustalić na liczniku liczbę etykiet do wysunięcia w zakresie od 0 - 9999 szt. Dyspenser jest dostępny w dwóch wersjach w zależności od max. szerokości etykiet - DP 02 (do 150mm), DP03 (do 70mm).

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

Szerokość etykiet: do 150mm (DP02), do 70mm (DP03)

Średnica zewnętrzna roli: do 200mm

Średnica wewnętrzna roli: od 20mm z możliwością instalacji krążków dystansowych 40mm, 76mm lub większych.

Zasilanie: 110/230V

Wymiary:  240mm (W), 210mm (H), 260mm (D)

INK-JET printers, automation of production processes, carton feeders, bags, blisters, high resolution printers, laser marking systems, labeling systems

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.