Business Development Manager - dział gum i kauczuku

HR Bank

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wnikliwa analiza rynku w Polsce i Europie pod kątem sprzedaży gum i kauczuku
  • Tworzenie strategii rozwoju i nadzór nad jej realizacją
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych, opartych na zaufaniu i etyce zawodowej
  • Udział w wydarzeniach branżowych (konferencje, targi, stacjonarnie oraz online)
  • Identyfikowanie i przewidywanie przyszłych potrzeb klientów

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w przemyśle gumowym lub pokrewnym (przemysł tworzyw sztucznych)
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie rozwoju i sprzedaży produktów
  • Analiza trendów i działań konkurencji
  • Opracowywanie planów promocyjnych i sprzedażowych
  • Silna orientacja na wyniki
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i relacji biznesowych w modelu B2B w środowisku krajowym jak i międzynarodowym
  • Bardzo dobra organizacja czasu i samodzielność w pracy
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Klient oferuje:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w najszybciej rozwijającej się firmie w Europie
  • Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia miękkie oraz twarde szkolenia specjalistyczne
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dopłaty do posiłków
  • Możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2024-04-16
Data ważności: 2024-05-14

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.

Reportaże

Forum