Doradca Techniczny Farby Flekso

Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe - opakowania, pos, druk, papier i tworzywa sztuczne

Praca i oferty pracy na www.plastech.pl

Opis stanowiska:

Międzynarodowy producent poszukuje na stanowisko Doradca Techniczny Farby Flekso, pracującego na terenie Polski (dowolne miejsce zamieszkania na terenie kraju)

Wymagania:

OCZEKUJEMY
  • doświadczenia w zakresie fleksografii lub druku solwentowego – na stanowisku np. drukarz (farby wodne, UV, rozpuszczalnikowe), technolog, R&D, doradca techniczny, handlowiec w zakresie farb, maszyn, narzędzi, itp.

  • gotowości do podróży służbowych na terenie Polski

  • komunikatywności

Mile widziana jest znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY pracę etatową w stabilnym zespole w Polsce, 13 wynagrodzenie, premię, auto służbowe, szkolenia specjalistyczne

Kontakt:

KONTAKT
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres – peopleproject.pl@gmail.com – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila
ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Warszawa

www.5jobs.pl

Lokalizacja: Cała Polska / Warszawa
Data publikacji: 2024-05-07
Data ważności: 2024-06-04

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.

Reportaże

Forum