Nasypowy Tworzywa Sztucznego

INTEMO S.A.

Intemo S.A. jest firmą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją elementów z tworzyw sztucznych dla najlepszych producentów: wyposażenia wnętrz, telekomunikacji, oświetlenia, sprzętu elektrotechnicznego na świecie. To młoda, dynamicznie rozwijającą się firma, stale zaangażowana w proces realizacji potrzeb naszych Klientów.

Do zakładu produkcyjnego w Bydgoszczy, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Nasypowy Tworzywa Sztucznego

Opis stanowiska:

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

- Obsługa centralnego zasypu ( Koch, Motan, Piovan),

- Przygotowywanie tworzyw do produkcji, zasypywanie tworzywa, czyszczenie filtrów/lejów zasypowych/młynków przy maszynie,

- Pobieranie tworzywa oraz zdawanie po produkcji na magazyn,

- Kalibrowanie dozowników barwnika,

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku NASYPOWEGO/ZASYPOWEGO

- Dobra organizacja pracy,

- Samodzielność, punktualność, dyspozycyjność,

- Mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy,

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do nabytych umiejętności,

- Umowę o prace po okresie próbnym,

- Pracę w doświadczonym gronie,

- Dobrą atmosferę pracy,

- Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,

- Możliwość wykonania uprawnień na wózki widłowe (UDT)

CV proszę przesyłać na adres email podany w aplikacji, więcej informacji udzielę pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

INTEMO S.A.
Bydgoszcz
Tel. 503993278

www.intemo.pl

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
Data publikacji: 2024-04-18
Data ważności: 2024-05-16

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.