Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Webinarium

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50
Fax:
+48 22 250 26 55
e-mail:
info@softprogress.pl
Firma softPROGRESS zaprasza 27 marca 2014 o godz. 10 na kolejne webinarium dotyczące usprawniania procesów realizacji produkcji dzięki zastosowaniu systemu Operator MES, Duńskiej firmy Operator Systems.

Podczas webinarium postaramy się odpowiedzieć na pytanie "Po co mi pulpit kontrolny kiedy mam ERP?", przedstawiając następujące zagadnienia:
  • Zbieranie i integracja danych produkcyjnych
  • Dostęp i analiza danych z produkcji poprzez mobilny pulpit kontrolny wykorzystujący zaawansowane rozwiązanie BI QlikView.
Rozpoczęcie telekonferencji: 27 marca 2014 o godz. 10 Prowadzący: Piotr Leśniak, Operator Systems.

Udział w webinarium jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się klikając tutaj.

Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa z instrukcją logowania.

softProgress

Pod pojęciem Manufacturing Execution Systems (MES, czyli Systemy Realizacji Produkcji) kryją się systemy wykorzystujące oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz automatykę przemysłową i pozwalające na efektywne gromadzenie w czasie rzeczywistym informacji ze stanowisk produkcyjnych. MES na bieżąco raportuje o stanie produkcji, umożliwiając podejmowanie w czasie rzeczywistym właściwych decyzji biznesowych na podstawie analizy kluczowych wskaźników wydajności produkcji. Każdy uczestnik webinarium dostaje bon rabatowy uprawniający do otrzymania tzw. Maintenance na 2 lata w cenie 1 roku pod warunkiem kupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do 30.06.2014. Z tematami innych naszych webinariów można zapoznać się klikając tutaj.

  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.