Data:
-
Miejsce:
Warszawa, Polska ,
Warszawa

Organizator:
MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sp.k., ul. Niemcewicza 7/9 lok 18, 02-022 Warszawa
Tel.:
+48 22 696 74 82
Fax:
+48 22 626 81 38
www:
movida.com.pl
e-mail:
jjanowska@movida.com.pl
Spotkanie Optymalizacja zarządzania obszarem ochrony środowiska, które odbędzie się w Warszawie w dniach 11-12 lutego 2013 r., ma formułę Masterclass, stanowiącą niepowtarzalną platformę wymiany doświadczeń, gdzie po obu stronach stołu konferencyjnego spotkają się praktycy na co dzień zajmującymi się kwestiami związanymi z ochroną środowiska.

Prelegenci przedstawią starannie wyselekcjonowaną wiedzę opartą na doświadczeniach firm. Przeanalizują problemy, jakie napotkała organizacja i sposoby ich rozwiązania.

Program został przygotowany tak, aby poruszyć najbardziej aktualne zagadnienia związane z optymalizacją obszaru ochrony środowiska w firmie. Prelegenci omówią m.in. tworzenie efektywnych programów gospodarowania odpadami, czy optymalizacji opakowań, które to programy poza realnym ograniczeniem wpływu na środowisko obniżają również koszta. Omówione również zostaną również zagadnienia związane z Green IT i jego wpływem na tańszą eksploatację infrastruktury komputerowej.

Zaprezentowane zostaną doświadczenia firmy ze stosowania systemu EMAS, który pomaga optymalizować koszta i unikać kar za naruszenia prawa z zakresu ochrony środowiska. Natomiast Przedstawiciel NFOŚiGW wskaże na jakie inwestycje w obszarze ochrony środowiska można i warto pozyskać fundusze.

  Organizator :
no photo

Movida Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy s.k.

Firma zajmująca się organizowaniem autorskich konferencji i seminariów na tematy gospodarcze dla kadry zarządzającej