Data:
-
Miejsce:
on-line,

Organizator:
CadXpert, Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków, PL
www:
bit.ly

Webinarium dla branży motoryzacyjnej. Oszczędzaj czas i koszty z NX i drukiem 3D


Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na branżę motoryzacyjną na całym świecie. Ucierpiały na tym także polskie firmy, które w większości dostarczają komponenty dla producentów znanych marek pojazdów. Jak optymalizować pracę, oszczędzając czas oraz koszty? Jak przygotować się na nowe wyzwania? Na te pytania postarają się odpowiedzieć specjaliści z firm CadXpert oraz GM System podczas webinarium 23 listopada 2020. Wstęp wolny.

Webinarium „Jak oszczędzać z NX i drukarką 3D w branży automotive” odbędzie się 23 listopada w poniedziałek o godz. 11:00. Dostęp do wirtualnego pokoju jest dostępny pod adresem: https://bit.ly/nx-druk3D-auto

Technologie druku 3D mogą być wykorzystane w wielu obszarach produkcji od prototypowania do druku narzędzi montażowych lub części zamiennych. Możliwość wykonania danego elementu bezpośrednio w firmie pozwala pominąć łańcuch dostaw, który został przerwany na przykład na skutek panującej pandemii. Podczas szkolenia online eksperci z GM System zaprezentują, jak wymodelować wybrane projekty w oprogramowaniu Siemens NX CAD. Następnie części zostaną zaprezentowane po wydruku. Specjaliści z CadXpert opowiedzą, jakie parametry zostały dobrane do wydrukowania danych elementów.


Agenda webinarium:  

  1. Przykłady zastosowań w firmach z branży automotive oraz kalkulacja kosztów
  2. Modelowanie w NX - projekt panelu deski rozdzielczej z teksturą oraz gałki drążka zmiany biegów
  3. Prezentacja wydruków 3D

Zachęcamy do oglądania na żywo lub do rejestracji, by otrzymać nagranie spotkania.

https://bit.ly/nx-druk3D-auto


webinar-automotive


  :
CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot

CadXpert

CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot oraz Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D i usługi drukowania 3D w 5 technologiach.