Data:
- Middle East/Africa PET
Miejsce:
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie ,
Dubaj

Organizator:
Centre for Management Technology Ms Jaime Ng
Tel.:
+65 63469145
www:
www.cmtevents.com
e-mail:
jaime@cmtsp.com.sg
Potencjalne miejsce spotkań dostawców i potencjalnych klientów globalnego rynku - od uczestników zainteresowanych energią lub inwestycjami w linie produkcji wypełniaczy lub produktów spożywczych nie ulegające ekonomicznemu tsunami.

Rodzina produktów PET konsekwentnie stawia czoła nowym wyzwaniom. Podczas gdy cena tworzywa PET deprecjonuje a przemysłem targają kolejne wstrząsy, należy zadać pytanie: czy rzeczywiście jest tak źle? Źle na pewno nie jest na Bliskim Wschodzie!! To region z perspektywami, zainteresowany udziałem w w dużych rynkach rozpościerających się na całej szerokości świata. Afryka również wyrasta na wymagający rynek charakteryzujący się gwałtownym wzrostem rynku butelkowanej wody oraz odbiorców CSD bardziej wymagających wobec opakowań.

Nie opuść 10. Międzynarodowej Konferencji Bliskiego Wschodu i Afryki, organizowanej przez CMT! Bardziej niż kiedykolwiek została ona wzbogacona w atrakcje i wydarzenia regionalne związane z przemysłem i prowadząc do wykorzystania pojawiających się możliwości by ostatecznie wydostać się z burzy.

Wydarzenia:
-From Feedstock to pricing ? gain global perspective on the PET sector and how it will influence regional markets.
-Listen to Gatron as they provide trends in preform & bottles and challenges facing converters in these unsettling times.
-Pearl Drinks - biggest bottler for Pepsi India share their views on packaging facets and their strategy to meet sustainability.
-Ascertain how PX/PTA markets will drive the PET industry as supply and price of feedstock fluctuates.
-With recycling sweeping over the industry globally, what?s the outlook for the Middle East? Find out from the pioneers, as Horizon Tech explores new horizon in food-grade rPET.
PLUS: Optional Site Visit to Horizon Tech?s Recycling Facility

Confirmed Speakers:
PCI (PET Packaging, Resin & Recycling Ltd)
Gatron Industries
Pearl Drinks Ltd
Euromonitor International
Frigoglass (Nigeria) Ltd
DMCC
Husky
Horizon Technologies
Starlinger
SIMA
Colormatrix