Data:
-
Miejsce:
Wrocław, Gliwice, Kraków, Rzeszów, Polska ,
Parki Technologiczne we Wrocławiu, Gliwicach i Rzeszowie oraz biuro Dassault Systemes w Krakowie.

Organizator:
BudSoft Sp. z o.o. ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 88b, bud. C 61-131 Poznań
Tel.:
+48 61 670 39 75
www:
www.budsoft.com.pl
e-mail:
info@budsoft.com.pl

softPROGRESS serdecznie zaprasza na cykl seminariów zaprzyjaźnionej firmy BudSoft Sp. z o.o., w trakcie których będą omawiane programy wchodzące w skład portfolio SIMULIA - Abaqus, Isight, Tosca, fe-safe, Simpack i Simpoe-Mold.

Dzięki uprzejmości BudSoft softPROGRESS będzie prezentować podczas seminariów oprogramowanie Simpoe-Mold.

Seminaria będą prowadzone przez pracowników BudSoft Sp. z o.o. i odbywać się będą w godzinach 10.00 -16.00, w dniach:​ ​

Na koniec każdego seminarium będziemy losowali wśród uczestników nagrodę ufundowaną przez BudSoft w postaci vouchera na szkolenie dotyczące programów Abaqus.

Podczas seminarium zaprezentujemy przykłady zaawansowanych analiz przeprowadzonych za pomocą programów Abaqus, optymalizacji wykonanych za pomocą programów Tosca i Isight oraz obliczeń zmęczeniowych za pomocą programu fe-safe. Przedstawimy również nowy program portfolio SIMULII Simpack, który jest przeznaczony do symulacji ruchu dowolnych nieliniowych systemów mechanicznych czy mechatronicznych (multibody simulation). Simpack może być wykorzystany w dowolnej dziedzinie związanej z mechaniką, ale głównie używany jest w przemyśle motoryzacyjnym, przy projektowaniu pojazdów szynowych, projektowaniu silników i układów przekładni oraz w zagadnieniach biomechaniki. Ostatnim z omawianych programów z portfolio SIMULII będzie Simpoe–Mold służący do symulacji procesów wtrysku tworzyw. W trakcie seminarium omówimy także nowości we wszystkich wspomnianych programach wchodzących w skład portfolio SIMULII w wersji 2016.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację.  Dokładne informacje oraz możliwość zarejestrowania uczestnictwa znajdują się na stronie firmy BudSoft.

Serdecznie zapraszamy!!!


Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże