Data:
-
Miejsce:
Słok k/Bełchatowa, Polska ,
Hotel Wodnik 97-413 Bełchatów 3 Słok k/Bełchatowa

Tel.:
+48 32 7551847
e-mail:
redakcja.wdp@drukart.pl
Nasze zaproszenie skierowaliśmy do technologów, dyrektorów technicznych, automatyków, szefów utrzymania ruchu, energetyków, kierowników działów inwestycyjno-remontowych zakładów przemysłowych (branża spożywcza, przemysł rozlewniczy, przemysł spirytusowy, mleczarska, przetwórstwo spożywcze, przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny).

Wiodącymi zagadnieniami konferencji będą:
  • Technologia i higiena w procesie produkcji,
  • Systemy ważące, dozujące i pakujące,
  • Automatyzacja procesu produkcyjnego,
  • Paletyzacja, systemy pakowania zbiorczego, znakowanie produktów.
Termin zgłoszenia udziału upływa 17 kwietnia 2008 r. Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania. Na łamach tego periodyku znajdą Państwo ciekawe artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące z ich zastosowaniem m.in. w takich gałęziach przemysłu, jak: przemysł farmaceutyczny, spożywczy, kosmetyczny, chemii gospodarczej i inne.

Pismo zawiera nowości i porady techniczne, prezentuje nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak również ich aplikacje w przemyśle. Ponadto znajdziecie w nim Państwo informacje z działalności organizacji branżowych oraz zapowiedzi i relacje z imprez targowych.

Kwartalnik rozprowadzany jest w formie prenumeraty i promowany na większości targów branżowych w kraju.

  Organizator :
Ważenie - Dozowanie - Pakowanie

Ważenie - Dozowanie - Pakowanie

"Ważenie - Dozowanie - Pakowanie" kwartalnik techniczno-infomacyjny