Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Webinarium

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50
Fax:
+48 22 250 26 55
e-mail:
info@softprogress.pl
W dn. 13 marca 2014 o godz. 10 softPROGRESS zaprasza na kolejne webinarium dotyczące usprawniania procesów realizacji produkcji dzięki zastosowaniu systemu Operator MES, Duńskiej firmy Operator Systems.

Podczas webinarium postaramy się odpowiedzieć na pytanie "gdzie to jest?" przedstawiając następujące zagadnienia:
  • Sterowanie ruchami magazynowymi z poziomu warsztatu
  • Składowanie materiałów w firmie produkcyjnej
  • Ścisła współpraca pracowników produkcyjnych i
    magazynowych
Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Pod pojęciem Manufacturing Execution Systems (MES), czyli Systemy Realizacji Produkcji, kryją się systemy wykorzystujące oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz automatykę przemysłową, pozwalające na efektywne gromadzenie w czasie rzeczywistym informacji ze stanowisk produkcyjnych. MES na bieżąco raportuje o stanie produkcji umożliwiając podejmowanie w czasie rzeczywistym właściwych decyzji biznesowych na podstawie analizy kluczowych wskaźników wydajności produkcji. Każdy uczestnik webinarium dostaje bon rabatowy uprawniający do otrzymania tzw. Maintenance na 2 lata w cenie 1 roku pod warunkiem kupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do 30.06.2014 roku. Zapraszamy!

softPROGRESS  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.