Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Webinarium

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50
Fax:
+48 22 250 26 55
e-mail:
info@softprogress.pl
W dn. 19 marca 2014 o godz. 14 softPROGRESS zaprasza na webinarium dotyczące narzędzi do tworzenia i zarządzania procesami funkcjonującymi w różnych obszarach biznesowych przedsiębiorstw produkcyjnych, przygotowane razem z firmą Virtual Process.

Podczas webinarium postaramy się pokazać:
  • łatwe tworzenie procesu przez administratora
  • odtwarzanie procesu przez jego wykonawcę
  • możliwości dołączenia danych pomocniczych
  • raportowanie poprawności zastosowanych procedur, etc.
19 marca 2014 o godz. 14 Virtual Process to firma, która zajmuje się zarządzaniem i optymalizacją procesów produkcyjnych. Rozwiązanie to można określić jako łącznik między Manufacturing Execution System (MES), Business Performance Management (BPM) system i ERP. System pozwala upraszczać procedury i kontrolować je w bardziej efektywny sposób. Nadzór i zarządzanie w czasie rzeczywistym przebiegiem wszelakich procesów to największa zaleta oprogramowania. Virtual Process oferuje kompleksowe i innowacyjne rozwiązanie, które może rozwiązać wiele problemów m.in. produkcyjnych. System działa on-line w "chmurze" przez co jest relatywnie tani bo płaci się za faktyczne wykorzystanie i może być stosowany do wielu celów w każdej branży. Zapraszamy!

  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.