ARRK Shapers’ Polska zmienia właściciela

ARRK Shapers’ Polska zmienia…

Prywatna firma inwestycyjna GIL Investments z siedzibą w Wielkiej Brytanii nabyła 100% udziałów w Shapers' Group. Zakres tego przejęcia obejmuje 7 zakładów produkcyjnych: we Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce, Indiach i Chinach. zatrudniających około 800 pracowników i osiągających obroty przekraczające 60 milionów euro.

Grupa Shapers' posiada w Polsce, w Bydgoszczy nowoczesną narzędziownię specjalizującą się w produkcji form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego o wadze od 5-55 ton, a także w szerokim zakresie usług serwisu oraz modyfikacjach form i narzędzi.

Jak podał w swoim oświadczeniu Wojciech Bugalski, dyrektor Shapers' Polska, zmiana udziałowca nie wpłynie w żaden sposób na kontakty z klientami firmy, realizację projektów i na charakter pracy zakładu.

Nazwa firmy nie będzie odtąd identyfikowana z grupą ARRK, obecna nazwa firmy to Shapers' Polska Sp. z o.o., identyfikatory REGON i NIP, numery kont bankowych oraz adres korespondencyjny pozostają bez zmian.


0001