Amerykański koncern przemysłu obronnego wykorzysta platformę Xcelerator

Amerykański koncern przemysłu…

Amerykański koncern Lockheed Martin Aeronautics podpisał długofalowy kontrakt z firmą Siemens. Oprogramowanie platformy Xcelerator ma wesprzeć transformację cyfrową potentata przemysłu obronnego USA. Celem wdrożenia rozwiązania jest przyspieszenie cyklu projektowania i wdrażania projektów, obniżenie kosztów produkcji i zwiększenie innowacyjności.

- Lockheed Martin Aeronautics jest liderem w branży lotniczej i kosmicznej. Decyzja o współpracy z Siemensem i oparciu transformacji cyfrowej na naszej platformie Xcelerator, pozwoli koncernowi nie tylko zoptymalizować procesy projektowe i produkcyjne, ale także długofalowo zwiększyć innowacyjność i konkurencyjność firmy. - komentuje Tony Hemmelgarn, dyrektor generalny Siemens Digital Industries Software.

Oprogramowanie Siemens Digital Industries Software jest narzędziem wspomagającym transformację cyfrową przedsiębiorstw. Pakiet Xcelerator, dzięki wykorzystaniu technologii bliźniaka cyfrowego, umożliwia organizacjom przyspieszenie i optymalizację automatyzacji w celu napędzania ich innowacyjności.

siemens-lockheed-martin-aeronautics-xcelerator-03

Czytaj więcej:

Reportaże

Forum