Arburg na K 2022 - "There is only a Plan A"

Arburg na K 2022 - "There…

Na wiodących na świecie targach K 2022 odbywających się w dniach od 19 do 26 października w Duesseldorfie, firma Arburg podąża według jasno sformułowanej linii komunikacyjnej: „There is only a Plan A”. „Plan A” oznacza, że niemiecki producent wtryskarek wnosi swój wkład oraz prezentuje rozwiązania dotyczące ważnych globalnych kwestii związanych z ochroną zasobów, gospodarką o obiegu zamknietym i redukcją CO2.

Gospodarka o obiegu zamkniętym, cyfryzacja i ochrona klimatu

W formie „Planu A” firma Arburg postara sie zaprezentować odwiedzającym targi K 2022, że koncern podchodzi do tych zagadnień zarówno strategicznie i operacyjnie oraz że wnosi swój wkład jako producent maszyn. Jednak linia „There is only a Plan A” podkreśla również, że nie może być żadnego „Planu B”, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój – w nawiązaniu do motta ruchu na rzecz zrównoważonego rozwoju „There is no Planet B” – i odpowiada kluczowym punktom gospodarki obiegowej, cyfryzacji i ochrony klimatu K 2022.

Około 2300 metrów kwadratowych „Arburg”

Na targach K 2022 firma Arburg będzie miała swoją prominentną reprezentację: stoisko 13A13 i pawilon arburgGREENworld na VDMA Circular Economy Forum. Na łącznej powierzchni około 2300 metrów kwadratowych będzie to można wyraźnie zauważyć: Arburg ma „Plan A”, jeśli chodzi o idealne połączenie zrównoważonego rozwoju, wydajności i najnowocześniejszych technologii, i jest pionierem w dziedzinie ochrony zasobów w ścisłym powiązaniu z cyfryzacją.
  • arburgGREENworld: gospodarka obiegowa, przetwarzanie recyklatów, ochrona zasobów
  • arburgXworld: cyfrowe produkty i usługi – GESTICA wraz z asystentami, portalem klienta, systemem komputera nadrzędnego, połączeniem komórkowym 5G
  • Zastosowania: wtryskiwanie cienkich ścianek, technologia medyczna, wtryskiwanie wielokomponentowe, technologia kostkowa do opakowań i inne.
  • Automatyzacja i rozwiązania „pod klucz”
  • Partnerzy

Portfolio rodziny Arburg

Oprócz produktów firmy Arburg będą reprezentowane także firmy siostrzane: dwie drukarki 3D firmy innovatiQ oraz komponenty firmy AMKmotion do układu napędowego Allrounder – znak jakości najnowocześniejszych wtryskarek.
arb00182886-pressebild-k-keyvisual-plan-a-180x130-pr


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233