Arburg na targach Chinaplas 2024

Arburg na targach Chinaplas…

Na targach Chinaplas firma Arburg zaprezentuje się w dniach od 23 do 26 kwietnia 2024 roku jako globalny partner technologiczny i systemowy w zakresie efektywnej produkcji części z tworzyw sztucznych. Na stoisku D 42 w hali 4.1 głównym tematem są zastosowania w branży motoryzacyjnej i medycznej. Trzy eksponaty Allrounder zademonstrują w pełni automatyczne obtryskiwanie insertów, przetwarzanie ciekłego silikonu (LSR) i produkcję wymagających elementów medycznych. Oprócz technologii wtrysku, firma Arburg zaprezentuje produkcję addytywną i automatyzację oraz zaoferuje odwiedzającym kompleksowe i indywidualne doradztwo w interaktywnej strefie wystawienniczej arburgSOLUTIONworld.

arburgSOLUTIONworld

Unikalna interaktywna strefa wystawiennicza arburgSOLUTIONworld nie tylko przyciąga wzrok, lecz także oferuje odwiedzającym prawdziwą wartość dodaną. Eksperci firmy Arburg będą dostępni na pięciu stanowiskach wokół czterometrowej kolumny LED, aby udzielać indywidualnych porad - na przykład dotyczących korzystania z portalu dla klientów arburgXworld i zarządzania systemowego z poziomu komputera nadrzędnego Arburg ALS. Kolejne istotne tematy obejmują zwiększenie efektywności poprzez automatyzację, porady dotyczące form wtryskowych, program zrównoważonego rozwoju arburgGREENworld oraz wszystko, co dotyczy serwisu i szkoleń.

Atrakcje technologii wtrysku i automatyzacji

Firma Arburg prezentuje maszynę ze stołem obrotowym Allrounder 1600 T, która obtryskuje metalowe inserty PA6 wzmocnionym włóknem szklanym do produkcji elementów łączących dla branży mobilności. Wymagające zadania obsługi w tym urządzeniu "pod klucz" są wykonywane przez sześcioosiowego robota Kuka.

Kolejną atrakcją jest wtryskarka Allrounder 470 H z innowacyjną technologią hybrydową. Eksponat produkuje adaptery z PC dla technologii medycznej. Ich produkcja jest zautomatyzowana za pomocą Flexlift. Ten manipulator liniowy firmy Arburg jest przeznaczony do podstawowej zautomatyzowanej produkcji wyprasek i jest dostępny wyłącznie na rynku azjatyckim.

Trzeci eksponat technologii wtrysku, elektryczna wtryskarka Allrounder 470 E Golden Electric, produkuje precyzyjne elementy LSR dla przemysłu motoryzacyjnego. Tu również automatyzację produkcji umożliwia manipulator liniowy Flexlift.

csm-197523-chinaplas-2024-37e3c8ee2c

Zdjęcie: www.arburg.com/pl

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233