Bianor lepiej zinformatyzowany

Bianor lepiej zinformatyzowany
Działająca w Białymstoku firma Bianor usprawnia swoją działalność w obszarze produkcji, finansów i logistyki.

Krajowy przetwórca tworzyw sztucznych wdraża system z zakresu oprogramowania biznesowego ERP firmy Epicor Software Corporation. Wdrożenie obejmie istotne dla działalności Bianora obszary, takie jak produkcja, finanse i logistyka. System ERP Epicor ma wspierać przedsiębiorstwo w intensywnym rozwoju. W Bianorze zaczną działać specjalne moduły usprawniające planowanie produkcji, procesy zamówieniowe i operacje finansowe.

- Dotychczasowy system informatyczny przestał nadążać za rozwojem i wynikającymi z niego potrzebami naszej firmy. Zaczęliśmy więc szukać rozwiązania bardziej efektywnego, elastycznego i otwartego na zmiany. Zależało nam przede wszystkim na jednym kompleksowym systemie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, które będzie wspierało operacje związane z zamówieniami, finansami i planowaniem produkcji – ocenia Hans de Haas, prezes firmy Bianor. – Potrzebujemy przejrzystego, przyjaznego użytkownikowi i jednocześnie kompleksowego rozwiązania, które będzie wspierało rozwój w kluczowych sferach działalności. Biorąc pod uwagę szybki wzrost naszego przedsiębiorstwa, potrzebujemy wsparcia planowania produkcji i zamówień wierzymy, że rozwiązanie Epicor ERP usprawni procesy biznesowe i zoptymalizuje działalność całego przedsiębiorstwa. Bianor jest w fazie wdrożenia kilku projektów biznesowych związanych zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami. Rozwijamy się w kierunku produkcji i zaopatrzenia naszych klientów w gotowe produkty.


brak
 

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do artykułów gospodarstwa domowego, elementy wizulane, elementy techniczne dla różnych branż, tampodruk

Polska