Drukuj

Bianor lepiej zinformatyzowany

Bianor lepiej zinformatyzowany
Działająca w Białymstoku firma Bianor usprawnia swoją działalność w obszarze produkcji, finansów i logistyki.

Krajowy przetwórca tworzyw sztucznych wdraża system z zakresu oprogramowania biznesowego ERP firmy Epicor Software Corporation. Wdrożenie obejmie istotne dla działalności Bianora obszary, takie jak produkcja, finanse i logistyka. System ERP Epicor ma wspierać przedsiębiorstwo w intensywnym rozwoju. W Bianorze zaczną działać specjalne moduły usprawniające planowanie produkcji, procesy zamówieniowe i operacje finansowe.

- Dotychczasowy system informatyczny przestał nadążać za rozwojem i wynikającymi z niego potrzebami naszej firmy. Zaczęliśmy więc szukać rozwiązania bardziej efektywnego, elastycznego i otwartego na zmiany. Zależało nam przede wszystkim na jednym kompleksowym systemie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, które będzie wspierało operacje związane z zamówieniami, finansami i planowaniem produkcji – ocenia Hans de Haas, prezes firmy Bianor. – Potrzebujemy przejrzystego, przyjaznego użytkownikowi i jednocześnie kompleksowego rozwiązania, które będzie wspierało rozwój w kluczowych sferach działalności. Biorąc pod uwagę szybki wzrost naszego przedsiębiorstwa, potrzebujemy wsparcia planowania produkcji i zamówień wierzymy, że rozwiązanie Epicor ERP usprawni procesy biznesowe i zoptymalizuje działalność całego przedsiębiorstwa. Bianor jest w fazie wdrożenia kilku projektów biznesowych związanych zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami. Rozwijamy się w kierunku produkcji i zaopatrzenia naszych klientów w gotowe produkty.


Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do artykułów gospodarstwa domowego, elementy wizulane, elementy
 

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, części do artykułów gospodarstwa domowego, elementy wizulane, elementy techniczne dla różnych branż, tampodruk

Rosti Poland Sp. z o.o.