Centrum techniczne Toyo-Hitachi

Centrum techniczne Toyo-Hitachi
Firma API, która jest polskim przedstawicielem koncernu Toyo-Hitachi zaprasza do odwiedzenie europejskiego centrum technicznego tego japońskiego producenta wtryskarek.

Centrum zlokalizowane jest we Włoszech w Brescii. - Klienci przeprowadzający próby własnych form mogą osobiście przekonać się o zaletach wtryskarek elektrycznych dla konkretnych aplikacji. Mogą także obserwować oszczędności wynikające ze skrócenia czasu cyklu i drastycznego ograniczenia zużycia energii, a także zapoznać się z korzyściami jakie niesie precyzja, powtarzalność i stabilność jakości produkowanych wyprasek. Odwiedzający centrum mają do dyspozycji wtryskarki z zakresu od 50 do 850 ton wraz z niezbędnym wyposażeniem takim jak podajniki, dozowniki, roboty, chillery. Każde stanowisko zapewnia również dokładny pomiar zużytej energii elektrycznej - tłumaczy Janusz Baran z firmy API.

Toyo-Hitachi dostarcza w pełni elektryczne wtryskarki na rynek międzynarodowy od blisko ćwierć wieku. Należy do najbardziej doświadczonych producentów wtryskarek z napędami elektrycznymi. Europejski oddział - Toyo Europe - zajmuje się dostarczaniem wtryskarek, kompletacją dostaw „pod klucz” oraz obsługą realizowaną już po dokonaniu sprzedaży oraz specjalizowanym serwisem elektrycznych wtryskarek. W magazynach oddziału dostępnych jest na bieżąco kilkadziesiąt maszyn z zakresu od 50 do 850 ton, a także skład części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Wtryskarka Toyo-Hitachi


Czytaj więcej: Wtryskarki 450

brak
 

Przedstawiciel włoskich producentów urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska