Chemplast - szeroki wachlarz możliwości

Pomoc przy otwarciu zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych

Pomagamy w stworzeniu planu biznesowego, który pomoże inwestorowi zrozumieć rynek, konkurencję, cele biznesowe i strategię marketingową. Doradztwo będzie obejmować również analizę kosztów, prognozy sprzedaży, kalkulacje zysków i inwestycji.

Oferujemy pomoc w wyborze lokalizacji dla zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych jest kluczowa dla sukcesu. Pomagamy w analizie rynku, dostępności surowców, dostępności transportu, kosztach wynajmu/posiadania nieruchomości oraz innych czynnikach wpływających na wybór optymalnej lokalizacji.

Przygotowujemy projekt linii produkcyjnej, który będzie uwzględniał wybór odpowiednich maszyn i urządzeń, takich jak wtryskarki, wytłaczarki, granulatory i inne, w zależności od specyfikacji i rodzaju przetwarzanego tworzywa sztucznego.

Pomagamy w nawiązaniu kontaktów z dostawcami surowców. Nasze kontakty z producentami i dystrybutorami pomogą Ci uzyskać surowce wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

W ramach naszej oferty zapewniamy również szkolenia dla personelu, które pomogą w zapewnieniu efektywnej i bezpiecznej pracy na linii produkcyjnej. Szkolenia obejmują obsługę maszyn, bezpieczeństwo pracy, zarządzanie jakością oraz zarządzanie magazynem.

Chemplast zapewnia również stałe wsparcie w zarządzaniu produkcją. Monitorujemy procesy produkcyjne i dostarczamy raporty dotyczące wydajności, jakości i kosztów produkcji.

04d37758-9f1f-4060-8596-a61b8e13b839

Identyfikacja surowców wtórnych

Oferujemy usługi:

  • analizy cech fizycznych i chemicznych tworzyw sztucznych, takich jak gęstość, kruchość, odporność chemiczna, temperatura topnienia, wytrzymałość na rozciąganie, itp.
  • identyfikacji konkretnych rodzajów tworzyw sztucznych na podstawie ich właściwości oraz przeprowadzenia badań laboratoryjnych, jeśli to konieczne, aby dokładnie zidentyfikować dany materiał.

Pośrednictwo w handlu odpadami, przemiałami, granulatami

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne usługi pośrednictwa w handlu odpadami, przemiałami i granulatami. Zakres usług obejmuje pośrednictwo w sprzedaży odpadów, przemiałów i granulatów, pomoc w znalezieniu nabywców dla oferowanych produktów oraz negocjowanie warunków transakcji i zapewnienie kompleksowej obsługi transakcyjnej.

Ponadto, w ramach pośrednictwa w zakupie odpadów, przemiałów i granulatów, pomagamy w znalezieniu dostawców i sprawdzamy jakość oferowanych produktów.

Zapewniamy naszym klientom pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz skuteczność w łączeniu partnerów handlowych z dostawcami tworzyw sztucznych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie dotyczące naszej oferty.


Skup odpadów tworzyw sztucznych, recykling surowców wtórnych, sprzedaż przemiałów i granulatów HDPE, PE, PP, PS, PC, PA, pośrednictwo handlowe

Polska, 86-070 Bydgoszcz, Strzyżawa 69A

Reportaże

Forum