Cold Jet wprowadza na rynek IceRocket

Cold Jet wprowadza na rynek…

Firma Cold Jet wprowadza na rynek nowe urządzenie do czyszczenia suchym lodem IceRocket - profesjonalną maszynę z segmentu podstawowego. Firma Cold Jet z przyjemnością informuje o wprowadzeniu na rynek nowego urządzenia do czyszczenia suchym lodem IceRocket. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą usprawnić proces czyszczenia i konserwacji, aby skrócić przestoje i zwiększyć wydajność. IceRocket to najnowszy model z linii innowacyjnych urządzeń firmy Cold Jet przeznaczonych do czyszczenia strumieniowego suchym lodem. Z podobnych na rynku urządzeń IceRocket wyróżnia się większą agresywnością i wydajnością, zachowując jednocześnie konkurencyjną cenę.

Firma Cold Jet jest pionierem i światowym liderem w technologii czyszczenia suchym lodem, posiadającym oryginalny patent na nowoczesne urządzenia do tego typu zastosowań. IceRocket wykorzystuje kombinację sprężonego powietrza i 3 mm granulatu suchego lodu do usuwania zanieczyszczeń bez uszkadzania powierzchni. Wiodąca w branży technologia w połączeniu z niezrównanym doświadczeniem firmy Cold Jet sprawiają, że IceRocket jest idealnym, ekonomicznym rozwiązaniem z zakresu czyszczenia suchym lodem do każdego zastosowania.


ice-rocket-maszyna-do-czyszczenia-suchym-lodem-cold-jet
Zdj. Urządzenie do czyszczenia suchym lodem IceRocket.

- Zaprojektowaliśmy tę maszynę stosując unowocześniony, zoptymalizowany układ pneumatyczny, co skutkuje większą wydajnością i skutecznością w szerokim zakresie zastosowań związanych z oczyszczaniem. - powiedział Maciej Doczekala, Mechanical Design Manager. 

IceRocket został pierwotnie zaprojektowany z myślą o klientach zajmujących się detailingiem pojazdów. W praktyce jest to świetne rozwiązanie dla każdej branży, która chce rozpocząć działalność w zakresie czyszczenia suchym lodem. Ta profesjonalna, z podstawowego segmentu maszyna do czyszczenia suchym lodem, oferuje przyjazne dla użytkownika elementy sterujące i wytrzymałą konstrukcję gwarantując większą wszechstronność wykorzystania.

Podstawowe analogowe elementy sterujące IceRocket zapewniają intuicyjną obsługę, co pomaga skrócić proces wdrażania operatorów Zapewnia również uniwersalne doświadczenie w czyszczeniu suchym lodem dla wielu zastosowań przemysłowych. Zaawansowane funkcje i wszechstronność w zakresie działania sprawiają, że model ten nadaje się zarówno do lżejszych, jak i bardzo ciężkich zastosowań.

Cold Jet to światowy lider w technologii czyszczenia suchym lodem i produkcji suchego lodu, opracowujący niezawodne systemy czyszczenia, które znajdują zastosowanie w każdej branży

Polska