Dni Technologii 2021 odwołane

Dni Technologii 2021 odwołane…

Firma Arburg odwołuje Dni Technologii zaplanowane na 7-12 czerwca 2021 roku. Do podjęcia tej decyzji doprowadziła koordynacja działań z organami urzędowymi oraz uwzględnienie skutków globalnej pandemii Corony, które nadal są zbyt wyraźne.

Dni Technologii marką samą w sobie

Tak zwany "federalny hamulec bezpieczeństwa" rządu niemieckiego po raz kolejny miał decydujący wpływ na sytuację. - Niezwykle żałujemy tego odwołania, ale jesteśmy do tego zmuszeni ze względu na panujące warunki - mówi Juliane Hehl, która jako członek zarządu jest odpowiedzialna za obszar marketingu w firmie Arburg, wyjaśniając ten krok. - Mieliśmy nadzieję do samego końca i naprawdę pracowaliśmy z całych sił, aby Dni Technologii mogły się w końcu odbyć w formie fizycznych targów. Dni Technologii są marką samą w sobie i największym wewnętrznym wydarzeniem w świecie tworzyw sztucznych - zrobiono więc naprawdę wszystko, co możliwe, aby ponownie zapewnić klientom osobiste i fizyczne doznanie wydarzenia.

arburg-176585-cancellation-technology-days2021

Bezpieczeństwo odwiedzających i pracowników

Przejście z tradycyjnego terminu marcowego na czerwcowy, przedłużenie z czterech do sześciu dni, odpowiednie zarządzanie zaproszeniami i odwiedzającymi, przemyślana koncepcja higieny i testów - we wszystkich tych działaniach bezpieczeństwo odwiedzających i pracowników było zawsze na pierwszym planie.

Przedsmak Dni Technologii 2022

- Wielka szkoda, że tak się stało. Podtrzymujemy naszą tezę, że cały świat cieszy się na powrót normalnych wydarzeń i targów - mówi Juliane Hehl. - Dni Technologii mogły być sygnałem dla całej branży, dlatego słusznie starano się je utrzymać w każdym przypadku. Tym bardziej zapraszamy świat tworzyw sztucznych do odwiedzenia nas w Lossburgu w marcu 2022 roku i wzięcia udziału w Dniach Technologii.


Czytaj więcej:
Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233