Dokumentacja Visi Analiza dostępna do pobrania

Dokumentacja Visi Analiza dostępna do pobrania
Firma Verashape, dystrybutor oprogramowania Visi, udostępniła dokumentację techniczną dotyczącą modułu Visi Analiza. Zawiera ona szczegółowe zagadnienia odnośnie analizy konstrukcyjnej modelu, definiowania linii i powierzchni podziału oraz utworzenia części stemplowej i matrycowej narzędzia. Zapoznanie się z dokumentacją pozwala projektantowi na efektywne korzystanie z zaawansowanych funkcji zawartych w tym module.

Istotnym elementem pracy z plikami importowanymi z innych systemów jest możliwie dokładne odwzorowanie powierzchni. Moduł Visi Analiza zawiera szereg poleceń do porównania powierzchni, czy określenia rozkładu grubości na modelu. Daje to np. możliwość określenia, w którym miejscu mogą powstawać zapadnięcia.

Ważną funkcjonalnością modułu jest również możliwość analizy pochylenia ścian modelu konstrukcyjnego, co zapewnia konstrukcję prawidłowego narzędzia, a tym samym - umożliwia uwolnienie wypraski z formy wtryskowej.

Visi Analiza jest modułem uzupełniającym dla wszystkich modułów, zarówno dla modelowania, jak i dla modułów konstrukcyjnych (Mould, Progress). Szczegółowe informacje na stronie internetowej dystrybutora oprogramowania.

Visi Analizabrak
 

Autoryzowany dystrybutor: Visi, Edgecam, Radan, Alphacam

Polska